עדשות מגע ועבודה מול מחשב

 אם נרצה בכך ואם לא, אין מנוס מהמחשב בחיי היומיום שלנו. על פי הערכה, אנו מבלים 3.5 חודשים לערך מכל שנה לפני צג המחשב או מסך הטלוויזיה.

נעיצת עיניים בצג המחשב כל היום, הופכת אותך לרגיש/ה יותר לבעיות הקשורות לעיניים ולראייה, כגון:

• יובש וגירויים בעיניים
• עייפות העין וטשטוש ראייה
• אודם ורגישות לאור
• כאבי-ראש
• כאבים בעורף ובכתפיים

מדוע עבודה מול המחשב גורמת קשיים לעיניים שלך ?

מצמוץ לא-נאות או בלתי-מספיק

מצמוץ הוא הדרך הטבעית של הגוף למלא את דוק הדמעות השומר שהעיניים שלך תהיינה נקיות ולחות. המצמוץ מפזר את הדמעות על כל משטח העין, כך שתהיינה לחות כל הזמן. הוא גם מונע מגופים זרים לחדור פנימה ולגרות אותן.

בדרך כלל, אנו ממצמצים מדי 5 שניות (11,000 פעם ביום). אולם, כאשר אנו עובדים מול המחשב אנו ממצמצים בתדירות נמוכה יותר, או לא ממצמצים באופן מלא. מחקרים מורים שאנו ממצמצים פי 5 פחות מן הנחוץ.

השימוש בצג :

עינינו אינן מתקשות להתמקד בחומר מודפס, שבו קווי המתאר של התווים דחוסים, שחורים ומותווים בחדות. תווים על הצג, לעומת זאת, לא ניחנו בניגודיות ובקצוות הבולטים הללו.

התווים הללו, או הפיקסלים, בוהקים יותר במרכז והדחיסות שלהם פוחתת בכיוון לקצוות. דבר זה מקשה על עיניך לשמור על המיקוד ולהמשיך להיאחז בתמונות הללו.

העבודה מול המחשב כשמרכיבים עדשות:

אם את/ה מרכיב/ה עדשות מגע, תרגיש/י ביתר שאת בהשפעות שיש לעבודה במחשב – כשממצמצים פחות, פני השטח של העדשות עלולים להתייבש. הדבר גורם לאי-נוחות ניכרת.

זה לא חייב להיות כך. אם ברצונך להרכיב עדשות ולהרגיש בנוח בעת עבודה במחשב, נסה/י עדשות העשויות מחומרים המשמרים את הלחלוחית. הן תוכננו כך שיעניקו לך תחושה חלקה להפליא ונוחה

Augusto ValentiniLocmanAna HickmannSwarovskiTagheuerDiorMarc by MarcFace a FaceMoschinoFENDIMATTTEWSalvatore FerragamoMissoniVolte FaceWestCadillacUltra LimitedTommy HilfigerGucciLookLAMARCAill.iCoganKarl Lagerfeld

צור קשר

רח' מנחם אוסישקין 28, עפולה

פינת ארלוזרוב

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

6596001 - (04)

מצאו אותנו בפייסבוק

משקפיים חינם

 לחברי כללית פלטינום ומכבי זהב

עד גיל 18

 

שעות פעילות

ימים א',ב',ד',ה'

>  8:00 - 13:00

>  אחה"צ 16:00 - 19:00

ימים ג', ו' וערבי חג

>  8:00 - 13:00 

Color I Color II Color III